یکی از دغدغه های ما برای هدیه دادن در مناسبت های گوناگون انتخاب و خرید آن هدیه است. هدیه ای که درخور طرف باشد و در عین حال تکراری و قابل پیش بینی نیز نباشد.

گروه هنری باتیک آرت برای این دغدغه شما چاره ای اندیشیده، چاپ طرح و یا عکس دلخواه شما روی تیشرت با بالاترین کیفیت و ماندگاری، سورپرایزی است از جانب شما. ست های دو تا چهار نفره هدایایی متفاوت و هیجان انگیزی هستند که با کیفیت عالی و قیمتی مناسب هر جشن و مهمانی را متفاوت می کنند.

مجموعه باتیک آرت کیفیت و ماندگاری چاپ را تضمین کرده و با اطمینان کامل ارایه می دهد. این چاپ به هیچ عنوان بعد از شست وشو کمرنگ نشده و کاملا ماندگار است.

یکی دیگر از کاربردهای این تیشرت ها در تبلیغات است ما می دانیم که امروزه تبلیغات اصلی ترین نقش را در ارایه و فروش محصولات داراست. پوشش همکاران و پرسنل ما پیام های متعددی را به مخاطب و مشتریان ارسال می کنند. با کمی دقت متوجه می شویم که شرکت ها و کمپانی های بزرگ از لباس هایی یکسان همراه با لوگو و شعار شرکت خدمات ارایه می دهند. ما مفتخریم که دراین زمینه می توانیم خدماتی را به شما ارایه دهیم.

امروزه تیشرت سهم بزرگی از بازار مد و پوشاک را به خود اختصاص داده است و همواره در طراحی‌هایی متنوع با چاپ‌هایی خاص عرضه می‌گردد و این روند هر روز متفاوت تر از روز قبل پیش می‌رود.

علاوه بر مد، تی شرت در زمینه های دیگری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، به خصوص در صنعت تبلیغات که امروزه یکی از بهترین و مناسب ترین محصولاتی است که به منظور معرفی کسب و کار و یا یکسان سازی پوشش پرسنل یک سیستم کاری مورد توجه قرار می‌گیرد.

تی شرت ها در جنس هایی نظیر نخ پنبه، پلی استر پنبه، ملانژ، اسپان، جودون، بسته به نوع کارایی در سایزها و رنگ بندی های گوناگون به شکل آستین دار، بدون آستین و یقه دار تولید می‌شوند.
چاپ تیشرت نیز با توجه به نوع، جنس و رنگ آن به وفور و با تنوع بالایی انجام می‌گیرد و میتوان هر نوع عکس، طرح و یا لوگویی را با هدف عرضه در بازار مد و یا سایر اهداف تبلیغاتی اجرا نمود.

تولیدکنندکانی که در امر تولید تی شرت فعالیت میکنند، به خوبی میدانند که چاپ روی تی شرت فاکتور بسیار مهمی برای فروش بیشتر در بازار به حساب می آید، چرا که این امر هر روز با متدهای مختلفی در حال گسترش است و روزانه دریایی از طرح و نقش و ایده در زمینه چاپ تی شرت وارد بازار این حرفه میشود، در این میان محصولی که از چاپ متفاوت تر، با کیفیت بالا و در عین حال از قیمت تمام شده پایین تری برخوردار است، میتواند سهم بیشتری از بازار را از آن خود کند.

در زمینه تبلیغات نیز تی شرت از اهمیت بالایی برخوردار است، این مورد در همایش ها، غرفه های نمایشگای، کافه ها و رستوران ها بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد و فرصت تبیلغاتی مناسب را فراه می آورد. همچنین در امر سکسان سازی و نظم بخشیدن به پوشش پرسنل یه شرکت نیز میتواند مورد توجه قرار بگیرد.

ماندگاری چاپ و تدوام آن در شستشوی بلند مدت به خصوص در چاپ روی تی‌شرت‌های تیره رنگ از بحث‌های مهم در این زمینه می‌باشد که در متدهای چاپی مختلف ماندگاری متفاوت خواهد بود .